Участници

Участници

В изданията на фестивала досега се представиха световно известни творци от различните краища на света като  Белгия, Холандия, САЩ, Русия, Украйна, България и др..

Участници през 2017 г.

1. Огнян Петков - България - „Кукери"
2. Калин Диловски - България - „Трио Българка"
3. Йозеф Бакир – Германия - „Пепеляшка"
4. Еда Кайтан - Турция - „Пинокио"
5. Георги Златев - България - „Композиция от слонове"
6. Петър Петров - България - „Клоун"
7. Фани Виейра - Португалия - „Кинг Конг"
8. Иван Лунин (Русия) „Гъливер"
9. Мая Пунцуле (Латвия) „Хлапето"
10. Вячеслав Борецки - Полша - „Мадагаскар"
11. Кевин Крауфорд - Австралия - „Замък"
12. Ани Златева – България - „Айнщайн"
13. Даниел Кънчев - България - „Хан Крум"
14. Игор Христов – България - „В небесата"
15. Владимир Дунгьов - България - „Колите"
16. Карлис Иле (Латвия) „Килиманджаро"
17. Атанас Стоянов - България - „Смърфовете"
18. Дамян Бумбалов – България - „Красавицата и звяра"
19. Андрей Въжински - Украйна - „Моана"
20. Евгения Лунина - Русия - „Честит рожден ден - 10 години пясъчни приказки"

Участници през 2016 г.

1. Педро Мира и Фани Виейра - Португалия - „Батман срещу Супермен”
2. Кевин Крауфорд - Австралия - „Зоотрополис”
3. Йозеф Бакир – Германия - „Рио2”
4. Андрей Въжински - Украйна - „Кумба”
5. Еда Кайтан - Турция - „Хотел Трансилвания”
6. Фани Виейра и Педро Мира – Португалия - „Пингвините от Мадагаскар”
7. Наталия Чистякова – Блан – Русия/ Франция - „Храбро сърце”
8. Ян Зелинка - Словакия - „Легенда за Оз”
9. Георги Златев – България - „Авенджърс”
10. Ани Златева – България - „Рапунцел”
11. Огнян Петков – България - „Тарзан”
12. Атанас Стоянов и Даниел Кънчев – България - „Междузвездни войни”
13. Добрин Вътев – България - „Добрият динозавър”
14. Владимир Дунгьов – България - „Кунг-фу панда”
15. Игор Христов – България - „Мечо Пух”
16. Камен Тонов – България - „Ледена епоха”
17. Дамян Бумбалов – България - „Замръзналото кралство”
18. Гълъбин Христов - България - „Малкият принц”
19. Калоян Тодоров - България - „Костенурките нинджа”
20. Георги Златев - България - „Миньон” 1
21. Георги Златев - България - „Миньон” 2

Участници през 2015 г.

1. Анатоли Лунин - Русия - Бенгалска джунгла
2. Андрей Въжински - Украйна - Лъвове
3. Атанас Стоянов - България - Слонове
4. Вадим Грядов - Русия - Хипопотам
5. Владимир Дунгьов - България - Риби
6. Вячеслав Борецки - Полша - Антилопи
7. Георги Златев - България - Лемури и биволи
8. Даниел Кънчев - България - Камили
9. Добрин Върев - България - Сурикати
10. Евгения Лунина - Русия - Птици
11. Еда Кайтан - Турция - Сафари
12. Ирина Калюжина - Украйна - Панди
13. Кевин Крауфорд - Австралия - Фотограф
14. Мариеке Ван Дер Меер - Холандия - Шимпанзета
15. Огнян Петков - България - Носорози
16. Педро Мира - Португалия - Зебри савана
17. Ани Златева - България - Кенгуру и бизони
18. Ива Златева - България - Лемури, бизони, биволи
19. Любомир Коцев - България - Слонове
20. Якуб Жимачек - Чехия - Жирафи
21. Ян Зелинка - Словакия - Пума и ленивец

Участници през 2014 г.

1. Педро Мира - Португалия
2. Анатолий Лунин - Русия
3. Александър Жидков - Русия
4. Сергей Книш - Русия
5. Фергюс Мулвани - Ирландия
6. Якуб Жимачек - Чехия
7. Енгерон Давид - Белгия
8. Улдис Заринс - Латвия
9. Елизабет Кристенсен - Норвегия
10. Андрей Важински - Украйна
11. Ирина Калюжина - Украйна
12. Атанас Стоянов - България
13. Любомир Коцев - България
14. Живко Дончев - България
15. Александър Славов - България
16. Георги Златев - България
17. Ани Златева -  България
18. Ива Златева - България
19. Огнян Петков - България
20. Даниел Кънчев - България
21. Добрин Вътев - България
22. Владимир Дунгьов - България
23. Фъргюс Мулвани
24.  Енгерон Дейвид

Участници през 2013 г.

1. Якуб Жимачек - Чехия
2. Лаура Скавузо - Италия
3. Явор Пенев - България
4. Анатолий Лунин - Русия
5. Педро Мира де Силва - Португалия
6. Андрей Важинский - Украйна
7. Владимир Кураев - Русия
8. Вячеслав Борецки - Полша
9. Ани Златева - България
10. Атанас Стоянов - България
11. Георги Златев - България
12. Даниел Кънчев - България
13. Добрин Вътев - България
14. Владимир Дунгъов - България
15. Живко Дончев - България
16. Огнян Петков - България
17. Петър Петров - България

Участници през 2012 г.

1. Якуб Жимачек - Чехия
2. Йорис Кивиц - Холандия
3. Кевин Крауфорд - САЩ
4. Микaела Чиапини - Португалия
5. Педро Мира де Силва - Португалия
6. Андрей Важинский - Украйна
7. Владимир Кураев - Русия
8. Вячеслав Борецки - Полша
9. Ани Златева - България
10. Даниел Кънчев - България
11. Георги Златев - България
12. Даниел Кънчев - България
13. Добрин Вътев - България
14. Владимир Дунгъов - България
15. Живко Дончев - България
16. Огнян Петков - България
17. Петър Петров - България
18. Явор Пенев - България
19. Иван Беров - България

Участници през 2011 г.

1. Якуб Жимачек - Чехия
2. Кевин Крауфорд - САЩ
3. Мартин Де Зоите - Холандия
4. Иван Лунин - Русия
5. Вячеслав Борецки - Полша
6. Анатолий Лунин - Русия
7. Андрей Важинский - Украйна
8. Сергей Целебровский - Русия
9. Улдис Заринс - Латвия
10. Кристс Заринс - Латвия
11. Даниел Иванов - България
12. Георги Златев - България
13. Ани Златева - България
14. Огнян Петков - България
15. Петър Петров - България
16. Владимир Дунгьов - България
17. Добрин Вътев - България
18. Иван Беров - България
19. Живко Дончев - България

Участници през 2010 г.

1. Улдис Заринс - Латвия
2. Анатолий Лунин - Русия
3. Сергей Целебровский - Русия
4. Андрей Важинский - Украйна
5. Николай Жданов - Русия
6. Якуб Жимачек - Чехия
7. Ева Сузуко Макгрю - САЩ
8. Педро Мира де Силва - Португалия
9. Наталия Фьодорова - Русия
10. Сандис Кондрац - Латвия
11. Петър Петров - България
12. Атанас Стоянов - България
13. Георги Златев - България
14. Даниел Иванов - България
15. Ани Златева - България
16. Любомир Коцев - България
17. Огнян Петков - България
18. Живко Дончев - България
19. Иван Беров - България

Участници през 2009 г.

1. Марион Катерберг - Холандия
2. Владимир Кураев - Русия
3. Николай Жданов - Русия
4. Анатолий Лунин - Русия
5. Вячеслав Борецки - Полша
6. Марина Кураева - Русия
7. Мира Педро - Португалия
8. Якуб Жимачек - Чехия
9. Ева Макгрю - САЩ
10. Радован Живни - Чехия
11. Живко Дончев - България
12. Ани Златева - България
13. Атанас Стоянов - България
14. Даниел Иванов - България
15. Иван Беров - България
16. Мартин Уручев - България

Участници през 2008 г.

1. Едит Ван де Ветеринг - Холандия
2. Ниал Маги - Ирландия
3. Вилфред Стайгер- Холандия
4. Джани Шиумарини - Италия
5. Якуб Жимачек - Чехия
6. Анатолий Лунин - Русия
7. Владимир Кураев - Русия
8. Дейвид Енгерант - Белгия
9. Андрей Важинский - Украйна
10. Ирина Калюжина - Украйна
11. Далиан ван дер Велден - Холандия
12. Килиан ван дер Велдел - Белгия
13. Лудо Яна Родерс - Холандия
14. Джейми Стефан Уордли - Великобритания
15. Аник Кюзенга - Холандия
16. Рашо Митев - България